Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip atvykti?

Įvažiavimo į miško keliuką koordinatės – goo.gl/maps/AyqSiRZzpxiVkz5g8. Iškart rasite kelio užtvarą, kuris atidaromas su PIN kodu, kurį gauna kiekvienas klientas atskirai rezervavęs namelį. Kelio užtvarą rekomenduojame uždaryti, kad nieko netrukdomi galėtumėte mėgautis ramybe. Toliau visada važiuokite miško keliuku iki kol pamatysite automobilių parkavimo ženklą – šiame plote pasistatykite mašiną. Namelį medyje išvysite vos už 20 metrų nuo parkavimo aikštelės.

Kur rasti raktus?

Įsiregistravimas viešnagei vyksta bekontakčiu būdu. Raktus nuo namelio medyje rasite dėžutėje, kuri bus pakabinta ant lauko laiptų. Dėžutę atsidaryti taip pat galėsite tik su PIN kodu (kiekvienas klientas PIN kodą gaus atskirai).

Kokia namelio nuomos kaina?

Nakvynės kaina 2 asmenims nuo 120 Eur, priklausomai nuo sezono, apsistojimo laiko, savaitės dienos. Tikslią kainą paskaičiuoja sistema, suvedus norimas datas. 

Kaip rezervuoti?

Rezervuoti galima mūsų interneto puslapyje www.geniokampas.lt. Rezervacijos telefonu, el.paštu ar atvykus į vietą nepriimamos.

Ar galima atšaukti, pakeisti rezervacijas?

Rezervacijos apmokamos iš anksto ir yra neatšaukiamos. Norėdami pakeisti rezervacijos datas, praneškite ir galėsite rezervuoti kitas laisvas datas. Rezervacijos pakeitimas galimas tik vieną kartą. Rezervacijos perleidimas kitiems asmenins yra galimas, tačiau privalote mus informuoti apie pasikeitimą bei supažindinti atvykstančius su taisyklėmis.

Ar turite dovanų kuponus?

Dovanų kuponus turime. Dovanų kuponus galima įsigyti bet kokiai jūsų nurodytai sumai pagal tuo metu esančią kainodarą. Norint prasitęsti poilsį Genio kampe, kupono savininkas padengia esamą skirtumą. Kupono galiojimo laikas – 6 mėnesiai nuo įsigijimo datos.

Dėl kuponų įsigijimo, apmokėjimo bei detalių prašome kreiptis el.paštu info@geniokampas.lt arba privačia žinute Facebook / Instagram paskyrose. Dovanų kuponai atsiunčiami el. paštu PDF formatu.
Dovanų kuponų laikas nepratęsiamas bei pinigai negrąžinami.

Kaip panaudoti dovanų kuponą?

Rezervuoti galima asmeniškai susisiekus el. paštu geniokampas@info.lt arba privačia žinute Facebook ir Instagram paskyrose. Rezervuojant datą reikės parašyti dovanų kupono numerį. Apsilankymo datą galima rinktis iš kupono galiojimo laikotarpio. Dovanų kuponų laikas nepratęsiamas bei pinigai negrąžinami.

Koks atvykimo ir išvykimo laikas?

Atvykimas nuo 15.00 val.
Išvykimas iki 12.00 val.

Ar galima atvykti su vaikais (ir kūdikiais)?

Ne, rezervuoti namelį ir atvykti gali tik pilnamečiai. Namelis medyje nėra pritaikytas vaikams, todėl jame leidžiama apsistoti tik suaugusiems asmenis.

Ar galima atvykti su augintiniu?

Negalima (išimčių netaikome).

Kiek žmonių gali apsistoti namelyje?

1 arba 2 pilnamečiai asmenys.

Ar galima pasikviesti papildomai žmonių trumpai viešnagei?

Negalima. Namelis ir visa jo teritorija yra skirta tik dviems suaugusiems asmenims.

Ar yra virtuvė?

Virtuvė namelyje yra, joje rasite visus reikalingiausius prietaisus ir indus. Yra šaldytuvas, dujinė viryklė, arbatinukas, puodai, keptuvė, taurės, įrankiai. Taip pat rasite druskos, pipirų, aliejaus, cukraus, arbatos, kavos. Vanduo iš krano nėra geriamas. Šalia virtuvės specialiai įrengta geriamojo vandens kolonėlė.

Ar yra laužavietė?

Taip. Visi reikalingi reikmenys laužui kurti ir gaminti bus: malkos, degus skystis, degtukai, grotelės, iešmai, laužo įrankiai, puodas, keptuvė.

Ar reikia vežtis savo patalynę, rankšluosčius?

Nereikia. Rasite ir patalynę, ir rankšluosčius, taip pat prausimosi priemones (dušo želė, šampūnas, kondicionierius, muilas). Plaukų džiovintuvo nėra. Vasaros metu pasirūpinkite savo rankšluosčiais maudynėms ežere. Maloniai prašome rankšluosčių iš namelių nenaudoti lauke.

Ar yra ežeras? Ar galima žvejoti?

Visas pusiasalis apsuptas ežeru – vietas žvejybai galėsite rinktis iš daugybės kampelių arba nuo lieptelio, kuris yra tiesiai po nameliu. Žvejoti galima, laikantis bendrų žvejybos taisyklių ir turint žvejo bilietą. 

Ar namelyje yra internetas, stalas darbui?

Taip, Wi-Fi yra ir galima sėkmingai dirbti, nors rekomenduojame šiame rojaus kampelyje atsiriboti nuo darbų 🙂 Rašomojo stalo nėra, bet yra valgomasis stalas su kėdėmis, kuris puikiai gali būti pritaikytas darbui.

Ar namelyje pakankamai šilta žiemos metu?

Taip, namelis šildomas krosnele (malkų rasite vietoje) ir jame tikrai šilta net ir šalčiausiomis žiemos dienomis.

Ar yra kur pasivaikščioti aplink pusiasalį?

Taip, aplinkiniai miškai ir kaimeliai puikiai pritaikyti pasivaikščiojimams ar žygiams. Netoliese yra kiti ežerai bei Lomenos kraštovaizdžio draustinis.